Advento vainiko gaminimas Traksėdžių bibliotekoje

Vainikai

Lapkričio 28 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale iš pat ryto rinkosi Traksėdžių bendruomenės moterys, paragintos trumpam nustumti darbus į šalį ir skirti laiko sau. Kartu su asociacijos „Traksėdžių viltis“ bendruomenės pirmininke Egle Paulauskiene
pakvietėme pradėti kurti stebuklingą švenčių laukimo nuotaiką ir pasigaminti advento vainiką – mielą ir prasmingą namų aksesuarą, kuris džiugins šiuo tamsiuoju laiku. Juk sekmadienį, gruodžio 1-ąją, prasideda ypatingas laikas – didžiųjų metų švenčių laukimas – adventas. Šis laikas mums primena, kad žmogaus egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Užsiėmimo dalyvės į namus iš gražaus pasibuvimo skirstėsi kupinos gerų emocijų, o namus grįžusios pasipuošė savo rankomis pagamintu advento vainiku, kurio kvapas ir rusenančių žvakių liepsna suteikė ramybės bei šventinės nuotaikos.

Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos