Antrasis kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras

dscf9056Gruodžio 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko tradicinis kalėdinis  R. Granausko šachmatų turnyras, kuris surengtas jau antrą kartą. Rašytojas buvo aistringas šios sporto šakos gerbėjas. Bibliotekos darbuotojai dar mena jo žaidimą su tuometine bibliotekos direktore Rymante Šmaižiene. Simboliška, kad R. Granausko šeima bibliotekai yra padovanojusi jo  autentiškus šachmatus.

Šiemet sulaukta didelio būrio entuziastų – į turnyrą susirinko net 13 žaidėjų. Džiugu, kad šį būrį papildė Skuodo P. Žadeikio gimnazijos moksleiviai Tomas Budrikis ir Martynas Kiltinas bei keturios moterys. Žaista net trejetą valandų. Moterų kategorijoje pirmą vietą iškovojo Stanislava Semionova, antroji vieta atiteko Virginijai Milienei, o trečioji – Violetai Jokubavičienei. Vyrų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Donatui Valbasui, antroji – Stanislovui Gedrimui, o trečioji – Pauliui Jonušui. Turnyro pabaigoje abiejų kategorijų nugalėtojai sužaidė draugišką mačą rašytojo R. Granausko šachmatais.

Jau tradicija tampantis kalėdinis  R. Granausko šachmatų turnyras  ne tik sutraukia Skuodo rajono šachmatų entuziastus, bet ir prisideda  prie R. Granausko pėdsakų įamžinimo Skuodo krašte.