Eglutės kūrėjai

Apdovanoti originalių eglučių kūrėjai

Sausio 6 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje tradiciškai buvo apdovanoti Kalėdų eglučių kiemelio kūrėjai. Prieš šešerius metus, kai gimė ši iniciatyva, eglutes puošė tik dvidešimt geros valios organizacijų sukurtų eglučių. Bibliotekos direktorė Laura Juchnevič bei Regionų bibliotekos ir kultūros vadybos skyriaus vedėja Daiva Nakrošienė pasidžiaugė, kad šiemet kiemelyje buvo įkurdinta rekordiškai daug – net 45 įvairiausios eglutės. O už jas, rinkdami gražiausią, balsavo apie 2000 lankytojų.  

Bibliotekos kolektyvas tradiciškai įteikė padėkas visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos, ir apdovanojo rėmėjų prizais daugiausia lankytojų balsų surinkusius eglučių kūrėjus. Pirmą vietą šiemet pelnė Paupių bendruomenės eglutė. Antra vieta teko net dviems eglutėms – Klaipėdos Žvejybos uosto bendruomenei ir „Draugų”  eglutei. Trečia vieta skirta Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokymo centrui. 

Specialūs bibliotekos prizai atiteko akcijos naujokui UAB Garant Safety ir studijai GROCK, kurios eglutė buvo pati garsiausia ir lankomiausia.

Eglučių kiemelis veiks iki 2020 m. sausio 13 d. Kviečiame apsilankyti!

Rėmėjai: PC „Studlendas“, Klaipėdos baseinas, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos jaunimo teatras, UAB „Rotas“. 

Similar Posts

Parašykite komentarą