,,Atminties skveras“ sulaukė kraštiečių dėmesio

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Pagėgių savivaldybės administracijos dalinai finansuojamą projektą „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“ įkurtas „Atminties skveras“, kurį puošia mažosios skulptūros darbai bei memorialinis Vydūno vardo suolelis.

Idėja įkurti šį skverą gimė siekiant įveiklinti aplink biblioteką esančias lauko erdves ir visuomenei patrauklia menine-kraštotyrine forma pristatyti Pagėgių krašto raštijos istoriją. Nors nuo skvero įkūrimo praėjo vos savaitė, tačiau jau dabar galime pasidžiaugti, jog projektas buvo sėkmingas. Projekto naudą visuomenei jau šiandien galima įvertinti, nes jame sėkmingai vyksta sveikatinimo renginiai, organizuojami Pagėgių savivaldybės administracijos, tęsiant projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Pagėgių savivaldybėje“ veiklas. Šį skverą jau spėjo pamėgti jaunimas, senjorai bei miesto svečiai, kurie mielai atverčia savo mėgstamą knygą, prisėdę ant Vydūno suolelio.

Daugiau skaityti: http://www.pagegiusvb.lt/naujienos/atminties-skveras-sulauke-krastieciu-demesio/

This image has an empty alt attribute; its file name is lietuvos-kulturas-taryba-2.jpg

Ramutė Vaitkuvienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja, pavaduojanti direktorę