Biblioartelės personažai keliavo po Skuodo rajoną

Vaikiškų knygų personažų kelionė prasidėjo balandžio 28 d. išvyka į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filialą. Čia erdviose filialo patalpose saugiai susirinko Ylakių lopšelio darželio priešmokyklinukų grupė. Su vaikais susitiko linksmasis monstriukas iš Tom Flečer knygelės „Atsargiai. Monstriukas knygoje“. Mažieji ylakiškiai kartu su monstriuku linksminosi, triukšmavo, kuteno jo pėdą, rinko jam vardą ir sužinojo, kad knygų skaitymas gali būti labai įdomus. Gegužės 4 d. monstriukas dar apsilankė Mosėdžio filiale, o gegužės 6 d. Lenkimuose.

Balandžio 29 d. jau kitos knygutės personažai iškeliavo į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filialą susitikti su Aleksandrijos pagrindinės mokyklos pradinukais, o gegužės 4 d. su Mosėdžio darželinukais. Vaikai aktyviai dalyvavo teatralizuotame Aušros Kiudulaitės knygos „Maksas ir 92 musės“ pristatyme. Rytmečių dalyviai linksmai amsėjo su šuniuku Maksu, zyzė su jo draugėmis musėmis ir rinko joms vardus.

Visuose aplankytuose filialuose vaikai dalyvavo dovanų maišelių dirbtuvėlėse. Renginėlių dalyviai nusipiešė jau matytą knygelės personažą. Pačių nuspalvintu paveikslėliu ir savo metų skaičiumi jie papuošė popierinius dovanų maišelius.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos filialuose, knygeles pristatė ir personažus vaidino Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos. Projektą „Vaikų biblioartelė Skuode“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Skuodo rajono savivaldybės administracija.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Stanislava Minelgienė