|

Bibliotekų darbuotojai, skelbiame iššūkį!

Mokymai „Media 2“ apsilankė visose Klaipėdos regiono bibliotekose. Daugiau nei šimtas Klaipėdos regiono bibliotekų darbuotojų mokėsi kurti filmukus ir buvo raginami skleisti žinią apie bibliotekose organizuojamas akcijas, renginius ir visas kitas įdomybes, kad apie juos sužinotų kuo daugiau žmonių.


Visi Klaipėdos regiono bibliotekų darbuotojai, netgi ir tie, kurie nedalyvavo „Media 2“ mokymuose, yra kviečiami dalyvauti konkurse „Media 2 vasaros iššūkis“ ir laimėti vertingų prizų.
Taip taip! Konkurse gali dalyvauti visi Klaipėdos regiono bibliotekų darbuotojai, netgi nedalyvavę mokymuose „Media 2“. Būtina sąlyga – registracija nuotolinių mokymų platformoje „Moodle“, adresu: www.klavbmoodle.lt. Paraginkite savo kolegas dalyvauti konkurse ir laimėti vertingų prizų!
Konkursui tereikia sukurti trumpą filmuką „Vasara su knyga“ tema, patalpinti jį socialiniame tinkle „Youtube“ ir pasidalinti nuoroda nuotolinių mokymų platformoje „Moodle“. Konkursas vyks iki rugsėjo 20 d. Konkurso prizininkai bus paskelbti spalio 1 dieną nuotolinių mokymų platformoje „Moodle“ ir Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos feisbuko paskyroje. Konkurso nuostatai.
Nuotolinių mokymų platformoje „Moodle“ yra sukeltos darbo su video redagavimo programa „Shotcut“ vaizdo pamokos, tad jeigu dar niekada nekūrei filmuko, pažiūrėjus pamokas bus nesunku išmokti. O dalyvavusiems mokymuose – užtvirtinti įgytas žinias.
Konkursas „Media 2 vasaros iššūkis“ yra projekto „Klaipėdos regiono bibliotekų darbuotojų kompleksiniai mokymai „Media 2““ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Similar Posts