Dainiaus Sobeckio knygų pristatymai

Liepos 27 d. Vasaros skaitykloje vyko Dainiaus Sobeckio knygų – monografijos „Leonardo Andriekaus gyvenimas ir kūryba: asmenybės universalėjimas“ bei esė rinkinio „Tikiu vadinasi bijau“ pristatymas. Renginyje kartu su autoriumi taip pat dalyvavo abiejų knygų redaktorius Danielius Milašauskas.

Monografija „Leonardo Andriekaus gyvenimas ir kūryba: asmenybės universalėjimas“. Tai knyga apie mūsų kraštietį, iškilų lietuvių išeivijos poetą, vienuolį ir kunigą pranciškoną, laikraščio „Šv. Pranciškaus varpelis“ redaktorių, Šv. Antano gimnazijos Kennebunkporte rektorių, Lietuvių rašytojų draugijos pirmininką, kultūros žurnalo „Aidai“ vyr. redaktorių, Bruklino Adomo Galdiko dailės galerijos direktorių, žymų visuomenės veikėją ir meno puoselėtoją Leonardą Andriekų.

Esė rinkinyje „Tikiu vadinasi bijau“ nagrinėjamos esaties, fantastikos, mitologijos, pasakų, teologijos, religijos bei kt. temos, kurios persipina su filosofijos ir krikščioniškosios dogmatikos idėjomis. Autorius teikia savo įžvalgas ir teiginius, neigdamas pasenusias, sustabarėjusias dogmas.

Renginio svečiai improvizuotoje vasaros skaitykloje netradiciškai, įdomiai pristatė knygas, skaitė jų ištraukas ir renginio pabaigoje skuodiškius pamalonino eilėraščiais, skirtais poeto Stasio Jonausko atminimui.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija

Similar Posts

Parašykite komentarą