Dainuojantį jaunimą subūręs karaokės vakaras Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvėje jaunimui „Savas kampas“ vyko karaokės vakaras. Dainuoti susirinko gausus būrys jaunimo – balsingų ir norinčių „pasigauti“ savo šlovės akimirką. Jaunimas susiskirstę į komandas kūrybiškai pristatinėjo išsirinktas dvi lietuviškas ar angliškas dainas. Kol vieni dainavo, kiti aktyviai palaikė: kartu dainavo, šoko. Linksmas ir kūrybingas vakaras netruko prabėgti. Smagu, kad Kretingos jaunimas toks draugiškas, muzikalus, juk vienas žymiausių vokiečių kompozitorių R. Vagneris yra pasakęs: „Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį“.

Visos dalyvių komandos apdovanotos Kretingos bibliotekos įsteigtais prizais. Karaokės vakaro dalyviams buvo dėkojama už linksmiausią, gražiausiai skambantį duetą, išradingiausią pasirodymą. Dalyvius vertino dvi jaunimo atstovės – Ramunė Kairytė ir Gintarė Pociutė.

„Nustebino didžiulis jaunimo aktyvumas ir noras dainuoti karaokę. Svarbiausia buvo ne parodyti kas „ištraukia“ aukščiausią natą, o puikiai praleisti laiką“ – kalbėjo renginio organizatorė vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė, kuriai pritarė renginį padėjusi organizuoti savanorė – Karolina Nomgaudytė.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui