Dėmesio! Konkursas Metų nominacijoms gauti

svbaKviečiame nepamiršti, kad LSVBA yra paskelbusi tradicinį kasmetinį konkursą Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijoms gauti.
Paraiškos, patvirtintos bibliotekos direktoriaus parašu, teikiamos elektroniniu paštu laisva forma iki 2016 m. vasario 29 d. 17 val. el. adresu: a.likiene@gmail.com
Konkurso organizavimo sąlygos, tikslai, paraiškų konkursui teikimo sąlygos, paraiškų registravimo, vertinimo procedūros, nugalėtojų apdovanojimo tvarka numatyti Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) metų nominacijos skyrimo nuostatuose (su nuostatais galite susipažinti čia: http://3erdve.lt/bibliotekos/lietuvos-savivaldybiu-viesuju-biblioteku-asociacija/naujienos )
Tikime, kad Klaipėdos regiono bibliotekos turi kuo pasidžiauti savo veikloje. Tad kviečiame dar kartą peržvelgti savo pasiekimus ir juos pateikti šiam konkursui.

Paraiškas vertins Asociacijos ir regionų bibliotekų deleguoti asmenys. Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) metų nominacijos skyrimo komisija:

1. Renata Rudienė, Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė;
2. Ekaterina Prakapenė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Regioninės bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja;
3. Rasa Milerienė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė;
4. Vaida Gedzevičiūtė, Kauno apskrities viešosios bibliotekos Strateginės plėtros ir inovacijų centro kultūros projektų vadovė;
5. Ramunė Greiciūnienė, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Bibliotekų vadybos ir rinkodaros skyriaus vedėja;
6. Alicija Matiukienė, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos direktorė;
7. Daiva Kirtiklienė, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos direktorė.

Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijoms gauti rėmėjas ir šiais metais yra UAB „Asseco Lietuva“.