Dinamiškas ir nenuspėjamas NBA turnyras Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

16992444_491629014559195_8932410436910746085_oKretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje jaunimui skirtoje erdvėje „Savas kampas“ vyko NBA 2K17 turnyras, į kurį susirinko 16 entuziastingai nusiteikusių jaunuolių. Pasiekus finišą ir susumavus rezultatus buvo paskelbtas I-osios vietos nugalėtojas – Deividas Baranauskas, ne ką prasčiau pasirodė II-osios vietos laimėtojas Germantas Daukša ir III-osios vietos laimėtojas Gvidas Jonkus.

NBA 2K17 – vienas geriausių krepšinio simuliatorių dominuojančių sporto žaidimų rinkoje. Žaidime visas dėmesys skiriamas pačioms talentingiausioms esančioms ir kylančioms krepšinio žvaigždėms. Ant žaidimo viršelio puikuojasi Indiana Pacers puolėjas Paul George. Paul George leidėjai pasirinko ne šiaip sau, o būtent dėl to, kad šis žaidėjas užaugo dievindamas ir siekdamas tapti tokiu pat geru žaidėju kaip Kobe Bryant. Šis žaidimas įtraukia įvairaus amžiaus žmones, nes skirtumo tarp tikro ir Xbox žaidimo beveik nebėra.

Tiek NBA 2K17, tiek FIFA žaidimas sparčiai populiarėja, tad planuojama suorganizuoti dar ne viena turnyrą, kurio metu jaunuoliai galėtų išbandyti savo jėgas virtualiame žaidime.

Sekite naujienas Facebook paskyroje Jaunimo Erdvė (Savas kampas).

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui