Europos dienos minėjimas Pagėgių krašte „Kai gimtinės žavesy Europą atrandi…“

Europos dienos paminėjimas Pagėgių savivaldybėje

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenės iniciatyva, šiemet Europos diena Pagėgių krašte paminėta kitaip nei visada – gamtos apsuptyje, nedidelėmis grupelėmis. Lietuvos ir Europos Sąjungos vėliavėlėmis ir šypsenomis pasipuošusios, puikia nuotaika bei pozityvia energija sklidinos bibliotekininkės Europos dieną šventė įvairiuose Pagėgių krašto gamtos kampeliuose, tarp kurių – ir legendomis bei padavimais apipintas garsusis Rambyno kalnas bei vieno iš Europos be sienų idėjų pradininkų Vydūno (tikr. Vilhelmas Storostas) kapas Mažosios Lietuvos šviesuolių panteone – Bitėnų kapinaitėse.

Svarbiausia šia akcija nešama žinia – sveiką dvasinę ir fizinę gyvenseną propaguojančiame žmoguje – šviesi Europos rytdiena. Ir visai nesvarbu, kur Tu esi – svarbiausia, kad Lietuvą ir Europą širdyje neši….

Sonata Nognienė
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja