Fondo „Švieskime vaikus“ knygos Palangos vaikams

Sausio 23 d. Palangos viešoji biblioteka sulaukė svečių iš Klaipėdos Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“. Šis fondas įkurtas 2013 m. Steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas, Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis. Į susitikimą atvyko seimo narys, buvęs Palangos sveikatos mokyklos vadovas, sveikatos sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

Svečias priminė ir pasidžiaugė, kad veikia toks fondas, kuris aprūpina Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis autorių sukurtomis knygomis vaikams, skatina vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams. Fondo atstovai dovanojo vaikiškų knygų rinkinius Palangos mieste esančioms įstaigoms, kuriose yra bibliotekos. Knygų rinkiniai skirti 14 Palangos įstaigų ir organizacijų.  Vieną fondo „Švieskime vaikus“ bibliotekėlės rinkinį sudaro  12 knygų po 2 egzempliorius: A. Jurašius „Akmenukų pasakos“, G. Adomaitytė „Žaliojo namo paslaptis“, rašytoja I. Kasperavičiūtė ir dailininkė V. Jankūnaitė „Kas nutiko susitikus“, I. Zarambaitė „Emilio laiškas“, G. Adomaitytė „Vėjo miesto pasakos“, A. Liobytė „Lėlė Aili“, P. Mašiotas „Juozukas ir Jockus“, A. Žukauskas „Varlė skalbėja“, D. Lekevičienė „Pasaka apie girnų meškiuką“, „Vaikas su žvaigžde kaktoj“, „DoDo ūsai“, Cirulielis knyga žemaičių kalba. Knyga „Kvailių žvejonė“ skirta vyresnių klasių mokiniams, studentams. Ši knyga dovanojamas viešajai bibliotekai ir Palangos senajai gimnazijai.

Bibliotekos informacija