I. Simonaitytės biblioteka Vilniaus knygų mugėje pristatys savo veiklas

14192098_1205198832870242_7872517804406309650_nVasario 23 d. (ketvirtadienis) – vasario 26 d. (sekmadienis)

18-oji Vilniaus knygų mugės tema: Lietuviški ženklai pasaulyje
Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlys plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatys 400 įvairaus žanro renginių. Čia kaip ir kasmet ne tik susitiks skaitytojai bei rašytojai, bet erdvės turės muzika, diskusijos, meno parodos.

Vasario 23 d. kviečiame į Konferencijų salę 5.5, kurioje klaipėdiečiai pristatys knygą „Klaipėdos vaizdų albumas“. Pristatyme dalyvaus knygos sudarytojas Kęstutis Demereckas, Jurga Bardauskienė, Viktorija Karalienė.

11–13 val. Literatūrinis stalo žaidimas „Knygosūkis“
Pirmasis Lietuvoje skaitymą skatinantis literatūrinis žaidimas, kurį padėjo kurti profesionalūs Lietuvos rašytojai ir meno kūrėjai. Žaidimas leis atnaujinti lietuvių ir užsienio literatūros žinias, sužinoti naujų faktų, o atsakant į klausimus reikės panaudoti ne tik literatūrines, bet ir matematikos, geografijos, istorijos, užsienio kalbų žinias.

11–15 val. Išmaniosios programėlės „Klaipeda Heritage Guide“ pristatymas
Unikali ir profesionali, išmaniesiems įrenginiams pritaikyta programėlė, kuri gali tapti puikia pagalbininke keliaujantiems ir krašto kultūros istorija bei paveldu besidomintiems žmonėms.

13-15 val. Edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“
Interaktyvus edukacinis žaidimas 3–12 metų vaikams, kuriame linksmasis marsietis ne tik moko motorikos, logikos, matematikos ir kitų pagrindinių įgūdžių, bet ir supažindina vaikus su kultūros paveldo ir istorijos objektais, esančiais Klaipėdos mieste.