I. Simonaitytės bibliotekos ir Šv. Pranciškaus onkologinio centro bendradarbiavimas

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka jau keletą metų bendradarbiauja su Šv. Pranciškaus onkologijos centru. Šiais metais ruošia susitikimus su centro darbuotojais Klaipėdos regiono bibliotekose, pristatant dvasinę, psichologinę ir socialinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems.

Šv. Pranciškaus onkologinio centro direktorė Aldona Kerpytė Gargžduose pasidalino savo skaudžia patirtimi ir iš to sekusia idėja įkurti bendruomenę, o vėliau ir pagalbos centrą likimo broliams ir sesėms. Susitikimo metu buvo pristatomos Klaipėdoje esančio centro paslaugos, kurios apima ne tik galimybę lankytis įvairiose terapijose ar prisijungti prie „Vilties piligrimų“ bendruomenės, bet ir galimybe apsistoti centro viešbutyje. Susirinkę bibliotekininkai ir Gargždų miesto bendruomenė galėjo pamatyti naują filmą Šviesa ryškiausia tamsoje“, kuriame pristatomas Šv. Pranciškaus onkologinis centras.

Klaipėdos rajono bibliotekininkai po šio susitikimo parveš savo bendruomenėms informacinius bukletus su žinia, kur rasti papildomą pagalbą susirgus onkologine liga.

Daugiau informacijos apie Šv. Pranciškaus onkologijos centrą galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://www.onkocentras.lt/

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos informacija