BIBLIOTEKOS

KLAIPĖDOS REGIONO BIBLIOTEKŲ TINKLARAŠTIS

BIBLIOTEKOS

JAUNIMAS BŪRIAIS RINKOSI BIBLIOTEKOJE!

publika

Lapkričio 15 d. Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekoje vyko projekto Jaunimo perspektyvų platforma „Noriu veikti“ renginys, kuriame įkvepiančius pranešimus skaitė, savo verslininkų ir kūrėjų patirtimi bei žiniomis dalinosi Rimvydas Širvinskas – Makalius, Miesto žirafų įkūrėjas Remigijus Kostrovickas, renginių vedėjas Remigijus Žiogas, Socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė, daug naudingos informacijos buvo galima išgirsti klausantis socialinių tinklų Šekspyro – Justino Kisieliausko, Agnės Jagelavičiūtės dešiniosios rankos – Beatričės Paškevičiūtės, darbo atrankos specialistės – Julija Stankevičiūtės, savanorystės guru – Tarptautinio bendradarbiavimo centro, Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimų ir užsiėmimų.

Renginyje sudalyvavo didžiulis būrys jaunų 15-35 m. amžiaus žmonių, kurie klausėsi penkių viešų pranešimų bei dalyvavo šešiuose grupiniuose užsiėmimuose – diskusijose. Jaunimas galėjo išgirsti daug informacijos apie iššūkius kylančius verslo pradžioje, reikalingus žinoti žingsnius pradedant verslą ar įgyvendinant savo idėją.

Taip pat buvo motyvuojami ir įkvepiami gyvų pavyzdžių: pradedančių ir patyrusių verslininkų, socialinių tinklų žvaigždžių, komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistų, ekonomikos mokslų daktarų bei meno kūrėjų. Be to jaunimo atstovai buvo supažindinti su savanorystės galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, darbo bei karjeros pradžia, gavo naudingų patarimų, dalyvaujant darbo pokalbiuose,ieškant partnerių ir rėmėjų. Taip pat buvo pristatytos bibliotekos erdvių perspektyvos ir galimybės verslui.

Projektas iš dalies finansuotas iš Klaipėdos miesto savivaldybės.

Projekto vadovė Toma Gergelienė.

Parašykite komentarą