Jaunimo apdovanojimai Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

2018 m. kovo 7 d. Kretingos rajono jaunus lyderius, darbuotojus, organizacijas, iniciatyvas, renginius ir jaunimo draugus subūrė aštuntą kartą Kretingos miesto istorijoje organizuoti jaunimo apdovanojimai. Kavinėje „Promenadas“ vykusiame renginyje paskelbti šešių nominacijų nugalėtojai, kuriuos išrinko Jaunimo reikalų tarybos sudaryta komisija bei kretingiškiai, balsuodami internetinėje platformoje.

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė-Tamašauskė nominacijoje „Jaunimo darbuotojas 2017“ surinko daugiausia kretingiškių balsų ir Jaunimo reikalų tarybos pritarimo. Ji buvo apdovanota už darbą su jaunimu, skatinant jų iniciatyvas, idėjas ir sumanymus, pilietiškumo ugdymą bibliotekos atviroje erdvėje jaunimui „Savas kampas“. Nominacijoje „Jaunimo renginys 2017“ už žygio „Drąsos iššūkis“ organizavimą, išbandant ir tobulinant jaunuolių gebėjimus, apdovanojimas atiteko Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešajai bibliotekai.

Iškilmingiems apdovanojimams Kretingos aktyvus jaunimas ruošėsi iš anksto – pristatė nominantus, skelbė balsavimus, kvietė palaikyti labiausiai nusipelniusius Kretingos krašto jaunuolius ir su jaunimu dirbančius asmenis. Sumuojant rezultatus 60 proc. balsų sudarė internetinis balsavimas ir 40 proc. savivaldybės jaunimo reikalų tarybos balsai.

Renginį vedė aktorė, radijo laidų vedėja Skaistė Anusevičiutė, savanoriavo Viešosios bibliotekos atviros erdvės jaunimui „Savas kampas“ savanorės.

Inga Tirevičiutė

Kretingos rajono savivaldybės

M. Valančiaus viešosios bibliotekos

Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui