Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos Smalininkų filiale popietė su I. Simonaityte

dscf1537Vasario 23 d. Smalininkų miesto filialas sukvietė savo skaitytojus į popietę „Mūsų Ėvikė“, kuri buvo skirta rašytojos Ievos Simonaitytės metams paminėti. Jie apžiūrėjo parengtą ekspoziciją, skirtą jos 120-osioms gimimo metinėms. Buvo demonstruojamas 1970 m. dokumentinis filmas „Ieva Simonaitytė“, kuriame Juozas Baltušis pasakoja apie šią Klaipėdos krašto rašytoją. Istoriniuose filmo kadruose, Ieva Simonaitytė prisimena apie savo kūrinių rašymo aplinkybes.
dscf1532-copyPo filmo peržiūros filialo skaitytojams buvo suteikta galimybė pasiklausyti pačios rašytojos balso įrašo apie Klaipėdos miestą „Ak buvo taip…“ ir aktorės Virginijos Kochanskytės skaitomos ištraukos iš I. Simonaitytės knygos „Aukštųjų Šimonių likimas“.
Prie arbatos ir kavos puodelio aptartas rašytojos gyvenimas, jos kūryba ir Klaipėdos krašto papročiai.