Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko konkursas „Tramtatulis 2017“

Kovo 6 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko 7-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2017“ rajoninis turas. Konkurse dalyvavo  septyni vaikai (nuo 4 iki 13 metų) iš Jurbarko, Vadžgirio ir Eržvilko. Viešojoje bibliotekoje skambėjo pasakojimai, dainos, muzika.

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas Vadžgirio filialo sukurtomis originaliomis padėkomis, knygute ir šokolado plytele.

Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Kauno I-osios muzikos mokyklos mokytoja Giedrė Ramunė Pečiulienė, nusprendė, kad į antrąjį konkurso turą, kuris vyks kovo 31 d. Prienų kultūros centre, pateko  Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos pasakotoja Emilija Vasiliauskaitė, Jurbarko kultūros centro vaikų folkloro grupės „Imsrė“ dainininkė Gabija Petravičiūtė, Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro pasakotoja Emilija Barčauskaitė, Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyriaus vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Šebukai“ muzikantai: Ugnė Pilkaitytė, Linas Venckus, Matas Balčius, Liucija Lukošiūtė.

Sveikiname visus dalyvius, jų vadovus bei tėvelius.