Jurbarko viešojoje bibliotekoje susitikimas su rašytoju Eugenijumi Remigijumi Baltrušaičiu

dsc00086-copyVasario 14 d. Jurbarko viešosios bibliotekos renginys – susitikimas su rašytoju Eugenijumi Remigijumi Baltrušaičiu – į vieną dvasios puotą subūrė poeziją, dainą, šokį ir vaizduojamąjį meną. 2008 m. E. Baltrušaičio išleistos meilės lyrikos knygos pavadinimas „Sapnų tiltais skubu pas tave“ idealiai tiko Šv. Valentino dienos renginiui, kurį suorganizavo ir vedė vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė.

Kompozitorius Kęstutis Vasiliauskas atliko dainą, sukurtą pagal R. Baltrušaičio eilėraštį. Šokį padovanojo Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos šiuolaikinio šokio grupė „Domino“ (choreografė Evelina Bastytė-Šauklienė). Dailininkė Rasa Grybaitė pristatė suaugusiųjų tapybos studijos dailininkų specialiai šiai progai nupieštus paveikslus – sapnų tiltus. E. Baltrušaitis buvo maloniai nustebintas. Tris dainas padainavo veliuoniškis Naglis Mačėnas. Na ir, žinoma, susirinkusiesiems Remigijus Baltrušaitis skaitė savo meilės eilėraščius iš knygos „Sapnų tiltais skubu pas tave“. Renginio dalyviams ir žiūrovams  buvo įteikti laiškeliai – širdelė su E. Baltrušaičio eilėraščio posmu.

Jurbarko viešoji biblioteka Šv. Valentino dieną pradėjo švęsti viena pirmųjų Jurbarke. Pirmoji, beveik ekspromtu suorganizuota šventė parodė, kad ji žmonėms priimtina ir reikalinga. O kokia ji bus ateityje, pasak J. Korsakaitės – priklausys tik nuo mūsų pačių.