Kaklo papuošalų dirbtuvės Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

dsc08992Jaunimas mėgsta išsiskirti iš minios, o išsiskirti galima dėvint kažką originalaus. Vienas iš būdų būti pastebėtai yra papuošalai. Šiuo metu prekyboje siūloma gausybė įvairiausių papuošalų, bet pastaruoju metu daugybė merginų iš naujo atrado prie kaklo prigludusias segamas ar rišamas juosteles. Šie papuošalai vadinami chokeriais.

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko kaklo papuošalų dirbtuvės jaunimui. Šiuos užsiėmimus vedė vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė. Papasakojusi nuo ko pradėti ir išdalinusi priemones leido merginoms pačioms pasitelkus fantaziją susikurti sau patinkantį papuošalą. Priemonių buvo tiek daug, kad buvo sunku išsirinkti: juostelės įvairių dydžių ir spalvų, pakabukai angelo, pelėdos, vėžlio, širdutės ir kt. formų.

Papuošalai fantazijos, išskirtinumo ir madingų šiuolaikinių detalių junginys.  Užsiėmimo dalyvės džiaugėsi galėdamos savo rankomis pasidaryti papuošalą, kuris šiuo metu yra labai populiarus ir mėgstamas.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui