Keliaujanti senoji Šilalės krašto virtuvė Skuode

Rugsėjo 17 d. Skuodo savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje svečiavosi „Keliaujanti senoji Šilalės krašto virtuvė“.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partnere Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąja biblioteka įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos bei Šilalės rajono savivaldybės remiamą projektą „Keliaujanti senoji Šilalės krašto virtuvė“.

Edukacinio užsiėmimo metu buvo supažindinama su patiekalų iš kanapių gamybos ypatumais bei buvo demonstruojama kaip pasidaryti čiulkį ir meškos kakutį, o vėliau renginio dalyviai  juos ragavo.

Taip pat buvo pristatyta Šilalės krašto kulinarinio paveldo knyga „Pasmokavuok kāp skanē“.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija