Keliaujanti vokiškų leidinių kolekcija svečiuojasi Skuode

Klasės nuotrauka

Praėjusią savaitę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių pasiekė Vokiškų leidinių kolekcija iš Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos. Vokiškų knygų kolekciją sudaro 60 knygų: mokomoji literatūra, knygos vaikams ir jaunimui, komiksai. Taip pat yra stalo teatras su dviem pasakomis ir lėlė Petercken.

Birželio 5 d. Vokiškų knygų kolekcijos parodą pristatėme Skuodo Bartuvos progimnazijos šeštokams ir jų vokiečių kalbos mokytojai Margaritai Sruogytei. Pamokoje-pristatyme moksleiviai išsamiau susipažino su 15 knygų ir iš jų atliko užduotis. Šeštokai vokiškai pristatė lėlę Petercken (lietuviškai – Petriukas), stebėjo stalo teatro pasaką. Atlikti užduotis moksleiviams padėjo jų mokytoja. Bibliotekininkės pasiūlė šeštokams pažaisti žaidimą su kauliuku, kuriame į lietuviškus klausimus teko atsakyti vokiškai. Netradicinę pamoką moksleiviai įvertino kaip linksmą ir įdomią.

Parodą taip pat aplankė ir su knygomis susipažino grupė Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos gimnazistų su mokytoja Kristina Petrulevičiute.

Pakvietėme ir kitų Skuodo rajono vokiečių kalbos mokytojus ir skaitytojus, besidominčius knygomis vokiečių kalba, apsilankyti Vaikų literatūros skyriuje susipažinti su Vokiškų knygų kolekcija. Vokiškų knygų paroda Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje veiks iki liepos 31 d.

Dėkojame Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kolegėms, už suteiktą galimybę Skuodo moksleiviams, mokytojams susipažinti su Vokiškų knygų bibliotekos fondu.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyriaus vedėja S. Minelgienė