Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka IFLA konferencijoje JAV

KLAVB darbuotoja dalyvaus IFLA konferencijojeKlaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos projektas „Bendradarbiaujančios ir kuriančios bendruomenės-krašto pažinimui“ bei projekto metu sukurti el. produktai bus pristatyti JAV, Tarptautinėje bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos generalinėje konferencijoje (#IFLA WLIC 2016). Rugpjūčio 13-19 d. Columbus mieste, Ohajo valstijoje, vyksiančios 82-osios IFLA konferencijos dalyviams projektą pristatys bibliotekos atstovė Toma Gergelienė.

Šių metų IFLA konferencijos tema susijusi su ryšiais, bendradarbiavimu ir bendruomenėmis (“Connections. Collaboration. Community.”). Kasmet vis kitoje pasaulio dalyje vykstančios IFLA konferencijos pritraukia virš 3500 dalyvių iš daugiau kaip 120 šalių. Šis didžiulis tarptautinis renginys delegatams suteikia galimybę susipažinti su bibliotekų ir informacijos mokslų padėtimi konferenciją rengiančioje šalyje bei pasidalinti savo šalių gerosiomis patirtimis.