Klaipėdos regiono bibliotekininkų edukatorių grupė sėmėsi gerosios patirties Slovėnijos bibliotekose

izola6

Š.m. rugsėjo 5-8 dienomis Klaipėdos regiono bibliotekininkų edukatorių grupė dalyvavo patirties sklaidos ir diskusijų forume „ Biblioteka – mokymosi visą gyvenimą erdvė bendruomenei“ Slovėnijos bibliotekose. Forumo metu Radovljicos (Knjižnica Antona Tomaža Linharta),Kranj (Mestna knjižnica Kranj) ir Izola (Mestna knjižnica Izola) bibliotekose  vyko dalykiniai susitikimai, diskusijos, pokalbiai, Pecha Kucha sesijos apie mokymosi visą gyvenimą poreikį, tendencijas Lietuvoje ir Slovėnijoje, bibliotekų atvirumą mokymuisi ir naujiems iššūkiams, bibliotekų perspektyvas vykdant edukacines veiklas ir skatinant tiek vartotojų, tiek pačių bibliotekininkų kūrybiškumą, iniciatyvumą.

Šiuo projektu siekiama aktyvinti mokymosi visą gyvenimą procesus Lietuvos bibliotekose skleidžiant turimą ir įgytą tarptautinę patirtį bei motyvuojant bibliotekininkus edukatorius kūrybiškiems sprendimams.

Projekto partneriai:   Izola  ir Kranj  viešosios bibliotekos yra pripažintos lyderės suaugusiųjų mokymo paslaugų srityje; Radovljica  viešoji biblioteka pasižymi kūrybiškomis edukacinėmis programomis ir skaitymo skatinimo projektais.

 Projektą remia Lietuvos kultūros taryba

Similar Posts

Parašykite komentarą