Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis

Š.m. balandžio 29 d.  nuotoliniu būdu buvo organizuotas Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis. Jame dalyvavo LR Kultūros ministerijos Atminties institucijų politikos grupės patarėja Gražina Lamanauskienė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos atstovai bei Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų vadovai. Posėdžio metu buvo pristatyta ir patvirtinta „KLAVB ir Klaipėdos regiono bibliotekų 2019 m. bendradarbiavimo ataskaita“ bei spręsti kiti einamieji klausimai.

Taip pat į posėdį pakviesta socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė Audronė Nakrošienė, kuri vadovams skaitė paskaitą „Nuotolinio darbo organizavimas“ ir teikė konsultacijas bibliotekų vadovams.

Rasa Milerienė

Vyriausioji metodininkė