Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis Šilalėje

2016 m. kovo 18 d. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Šilalės, Klaipėdos apskrities, Klaipėdos miesto bei Klaipėdos rajono, Palangos, Pagėgių, Jurbarko, Skuodo, Tauragės bibliotekų atstovai – tarybos nariai. Taip pat posėdyje dalyvavo ir sveikinamąją kalbą tarė Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius.

Posėdžio metu Šilalės viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vedėja Rima Norvilienė pristatė 2015 m. Šilalės rajono savivaldybės bibliotekos įgyvendintus projektus, organizuotus renginius bei garbius bibliotekos svečius. Daug dėmesio skirta Europos dienos minėjimo renginiams. Taip pat R. Norvilienė pristatė „Bibliotekos pažangai 2“ projekto veiklas.
Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos vyr. metodininkė Rasa Milerienė pateikė 2015 m. apskrities bei regiono bibliotekų bendradarbiavimo analizę. Buvo apžvelgti 2015 m. Klaipėdos regioną apėmę projektai, regiono bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo statistika, kultūriniai manai bei kiti bendradarbiavimo rezultatai.

Posėdžio pirmininkė, Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, Laima Pačebutienė apžvelgė 2015 m. Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos veiklas. Posėdžio dalyviams pateikė informaciją apie 2016 m. planuojamus projektus bei renginius.
Taip pat aptarti kiti einamieji klausimai: Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai, dalyvavimas organizuojamose konferencijose ir kiti. Po posėdžio Tarybos nariai lankėsi Bijotų kaimo bibliotekoje.

Parengė  Klaipėdos apskrities viešosios I.Simonaitytės bibliotekos
Vyr. metodininkė Rasa Milerienė