Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis

2017 m. gruodžio 13 d. Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės bibliotekoje (toliau KLAVB) vyko Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis. Dalyvavo LR Kultūros ministerijos atstovė Erika Buivydienė, Klaipėdos apskrities, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos, Neringos, Pagėgių, Palangos, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Jurbarko, Tauragės savivaldybių viešųjų bibliotekų direktoriai bei pavaduotojai.

Įvykęs posėdis ne eilinis – baigėsi trijų metų Regiono bibliotekų tarybos narių kadencija, buvo renkami nauji Tarybos nariai. Kandidatų pasiūlymus teikė Klaipėdos regiono bibliotekos. Posėdžio metu patvirtinta naujos sudėties Klaipėdos regiono bibliotekų taryba. Klaipėdos regiono Tarybos pirmininke pakartotinai išrinkta KLAVB pavaduotoja Laima Pačebutienė, primininko pavaduotoja  – Kretingos SVB direktoriaus pavaduotoja Erika Kazlauskienė, sekretore – KLAVB vyr. metodininkė Rasa Milerienė.

Posėdžio metu Tarybos pirmininkė Laima Pačebutienė pristatė 2015-2017 metų Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos veiklos ataskaitą, kurioje apžvelgti trijų metų nuveikti darbai. Taip pat aptarti einamieji klausimai: bendradarbiavimo galimybės, kvalifikacijos kėlimo, Kretingos ir Skuodo bibliotekų statybų eiga ir kiti. Tarybos nariams pristatyta KLAVB atidaryta Edukacinė erdvė.