Klaipėdos regiono bibliotekų vadovų sesija

Š. m. vasario 13-14 d. Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka (toliau – KLAVB) organizavo Klaipėdos regiono bibliotekų vadovų sesiją, kuri vyko Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre, Nidoje. Renginyje dalyvavo KLAVB direktorė dr. Laura Juchnevič, Regiono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vedėja Daiva Nakrošienė ir Klaipėdos regiono bibliotekų direktoriai bei jų pavaduotojai.

Sesijos pradžioje aptartos Klaipėdos regiono bibliotekų 2020 m. strateginės veiklos. Vėliau vyko „Efektyvaus personalo valdymo“ mokymai, kuriuos vedė Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė dr. Ilvija Pikturnaitė. Klaipėdos regiono bibliotekų vadovai buvo supažindinti su  darbdavio bei darbuotojo galių persiskirstymu šiandieninėje darbo rinkoje, buvo nagrinėti skirtingi darbuotojų tipai bei apžvelgtos skirtingos darbuotojų kartos, taip pat paliesta ugdomojo vadovavimo taikymo tema.

Antrą sesijos dieną Neringos savivaldybėje vyko dalykiniai susitikimai. Neringos savivaldybės vicemeras Narūnas Lendraitis pateikė Neringos kultūros politikos kaitos gaires 2020-2030 m.. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ direktorė Edita Lubickaitė  pristatė „Neringos – Lietuvos kultūros sostinės 2021 projektą  ,,Neringos – kultūros sala“. Po aktyvių diskusijų, Klaipėdos regiono bibliotekų vadovai dėkojo už organizuotą vadovų sesiją ir akcentavo tokio pobūdžio renginių poreikį ateityje.

Parengė: vyr. metodininkė Rasa Milerienė,

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka