Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje FIFA turnyras jaunimo erdvėje „Savas kampas“

img_2872Vasario 3 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje jaunimui skirtoje erdvėje „Savas kampas“ vyko FIFA turnyras. Jaunimas nuosekliai ruošėsi šiam turnyrui, mokėsi įvairių triukų kaip reikia suklaidinti, nusitaikyti, atremti baudinius ir galų gale – įmušti įvartį bei tobulino jau įprastą savo techniką. FIFA turnyre dalyvavo 12 vaikinų, kuriuos palaikė gausus sirgalių būrys. Pasiekus finišą ir susumavus rezultatus buvo paskelbti FIFA turnyro asai: I-ąją vietą iškovojo Paulius Drungilas, II-ąją – Dovydas Navajauskas, III-ąją – Germantas Daukša. Nugalėtojai apdovanoti kavinės Mr.Coffee prizais.

FIFA (taip pat žinoma kaip FIFA Football ir FIFA Soccer) –futbolokompiuterinių žaidimųserija, nuo 1993 m. leidžiama „Electronic Arts“ padalinio „EA Sports“. FIFA serija buvo pirmoji pilnai ir oficialiai licencijuota žaidimų serija. Ją licencijavo FIFA. Paskutiniuose žaidimuose yra visos populiariausios pasaulio futbolo lygos, komandos, stadionai bei žaidėjai. Taip pat žaidimuose yra pagrindiniai futbolo čempionatai –FIFA pasaulio čempionatasUEFA Europos futbolo čempionatas ir UEFA Čempionų lyga.

Emocijų ir azarto buvo ne mažiau kaip suaugusiųjų varžybose, o dalyvių ryžtas ir drąsa neleido nusileisti varžovams.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui