Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekoje vakaras merginoms

Pavasariškai gražų penktadienio vakarą, pirmą kartą, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvėje „Savas kampas“ buvo organizuojamas vakaras merginoms. Praleisti vakarą smagiai ir nepamirštamai mergaitiškų juokų ir pramogų apsupty rinkosi merginos nuo 13 – 19 metų.

Jaunimas visų pirma susipažino, o vėliau ore tvyrant draugiškai aplinkai vyko įvairūs užsiėmimai: merginos gaminosi veido kaukes iš natūralių priemonių, viena kitai darė makiažą, lakavo nagus, pynė plaukus ir darė įvairias šukuosenas, o pasipuošusios buvo pakviestos dalyvauti fotosesijoje, kurioje pagrindinis akcentas buvo lankeliai iš įvairiaspalvių gėlių. Fotosesija dvelkė pavasariu, grožiu, šiluma, jaukumu ir puikia nuotaika. Įsibėgėjus renginiui vyko įvairių skonių kokteilių degustacija, kuriuos merginos pasigamino pačios ir skanavimu cukraus vatos, kuri priminė taip laukiamą vasarą. Buvo neapsieita ir be diskusijų apie šiuolaikinio grožio standartus ir individualumo raišką. Jaunimui trūkstant saviraiškos būdų šis renginys padėjo ne tik atsiskleisti, bet ir pasitikėti viena kita, išsipasakoti.

Vakaras buvo pripildytas daug juoko, gerų emocijų ir įspūdžių. Tai linksmai ir, svarbiausia, turiningai praleistas laikas realizuojant netikėčiausias grožio, saviraiškos idėjas.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui