„Kuriantys bibliotekininkai: profesija ir laisvalaikis“ Jurbarke

Spalio 26 d. renginyje „Kuriantys bibliotekininkai: profesija ir laisvalaikis“ prisiminti ir pagerbti buvę ir esami Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojai. Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami tokias kūrybingas, darbuotojas, kurių talentai labai įvairūs: nuo paveikslų siuvinėjimo, drabužių vaikams ir suaugusiems mezgimo ir nėrimo vąšeliu iki tapymo ir karpinių. Vyko šių darbuotojų: Rimos Šalnaitienės, Jolantos Jucikaitės, Silvijos Pužeckaitės, Irmos Klemauskienės, Vilijos Platonovienės, Danguolės Titliuvienės, Zitos Žičkienės, Vidos Birgiolienės, Jūratės Korsakaitės ir Linos Maziliauskienės, rankdarbių paroda.

Prisiminti rašantys bibliotekininkai. Nors renginyje ir nedalyvavo, bet pagerbti šie bibliotekininkai: Jonas Strašinskas, Angelė Račienė, Albina Aleksienė ir Jadvyga Jokūbaitienė.

Šiltai ir nuotaikingai renginį vedė Informacijos ir kraštotyros fondo vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė, pasipuošusi savo pačios siūtu tautiniu kostiumu.

Naujausią savo knygą „Saulė šviečia visiems“ pristatė Izabelė Lukošienė, kuri bibliotekoje šauniai dirbo keturiasdešimt metų. Naujausia Viešosios bibliotekos kolektyvo narė Rasa Kaminskienė perskaitė sukurtą pasaką ir keletą eilėraščių.

Didžiausi aplodismentai ir laurai atiduoti 16 knygų autorei, rašytojai, poetei, prozininkei, dramaturgei Violetei Šoblinskaitei. Jau antrus metus ši šauni, idėjų kupina moteris dirba Veliuonos filiale. Skaitydama savo eiles Violeta Šoblinskaitė negalėjo sulaikyti ašarų – taip ją sujaudino ir sugraudino Naglio Mačėno ir Linos Lukošienės atlikta daina, pagal jos sukurtą eilėraštį.