Kūrybinės dirbtuvės Jurbarko viešojoje bibliotekoje

DSC02129Rugpjūčio 11 d. popietę Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos žaislotekoje virė veiksmas. Jau ketvirtą kartą vaikai kviečiami dekoruoti stiklinius sodo žibintus, kurie bus gražus artėjančios šventės akcentas bibliotekos parkelyje. Rugpjūčio 26-28 dienomis vyks Jurbarko krašto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 405-osioms metinėms paminėti. Viešoji biblioteka organizuoja kraštiečių sueigą, kuri vyks rugpjūčio 26 d.http://www.jurbarko-rvb.lt/index.php?lang=lt

Idėja šventę papuošti vaikų dekoruotais žibintais kilo vaikų literatūros skyriaus vedėjai Aldutei Masaitytei ir vyriausiajai metodininkei Linai Lukošienei, o vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė moko dekoravimo. Nuo liepos 21d. kiekvieną ketvirtadienį organizuojamos kūrybinės dirbtuvės sulaukė didelio vaikų ir net suaugusiųjų susidomėjimo. Vaikai jau dekoravo 87 sodo žibintus. Kūrybinės dirbtuvės veiks iki rugpjūčio 25 d., todėl tikimės, kad kraštiečių sueigos „Kraštiečių suklegos“ šventę papuoš bent šimtas gražiai dekoruotų sodo žibintų. Visus vaikų darbelius galėsite atidžiau apžiūrėti šventės metu.