Kviečiame teikti kandidatus „Išminties marės“ ir „Jonvablis“ nominacijoms

Jau gražia tradicija tapo Nacionalinės bibliotekų savaitės metu išrinkti ir apdovanoti Klaipėdos regiono metų geriausią biblioteką ir bibliotekininką, 2012 m. įsteigti du apdovanojimai:

Išminties marės“ – už bibliotekos geriausius strateginius sprendimus ir jos atstovavimą, kūrybinę, mokslinę ir visuomeninę veiklą;

„Jonvabalis“ – už profesionalumą darbe, naujų darbo metodų taikymą ir bendruomenės subūrimą.

Atėjo laikas stabtelėti ir įvertinti savo ir kolegų pasiekimus. Kviečiame Jus ir Jūsų kolegas dalyvauti nomincijų „Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ konkurse, teikti kandidatus apdovanojimams.

Prašome užpildyti kandidatų pristatymo formas (atsisiųskite formas), atsiųsti jas el. paštu biblioteka@klavb.lt

Laukiame anketų su siūlomais kandidatais iki balandžio 20 dienos.

Laimėtojai bus skelbiami balandžio 30 d. Nacionalinės bibliotekų savaitės nuotoliniame renginyje.