Kvietimas į „Vilties“ koncertą

Klaipėdos dramos teatre šių metų pirmąjį gegužės sekmadienį pajūrio bei Lietuvos menininkai ir atlikėjai dovanoja originalias muzikines puokštes visoms mamos, močiutėms bei kviečia mus visus tapti jautresniems šalia esantiems silpnesniems. Ne atsitiktinai šis koncertas pavadintas Vilties koncertu.

Tarp gausybės kitų kolektyvų renginio metu pirmąkart pasirodys unikalus, ko gero pirmas toks Lietuvoje, klausos negalią turinčių klaipėdiečių muzikos ansamblis.  Šis kolektyvas susikūrė dėka Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos inicijuoto projekto „Muzikavimo džiaugsmas“. Projektas vykdomas bibliotekoje jau nuo 2017-ųjų metų pabaigos ir ne tik, kad vis labiau intensyvėja, bet įgauna naujų formų ir netikėtų perspektyvų. Minėto projekto rėmuose patyręs ir gerai Klaipėdoje žinomas muzikos pedagogas, studijos „GROCK“ vadovas  Linas Švirinas subūrė šį išskirtinį klaipėdiečių su klausos negalia muzikos kolektyvą, kad jie ne tik patys galėtų džiaugtis savo muzikiniais pasiekimais, bet džiugintų savo muzikavimu visus besiklausančiuosius.

„…kai dainuoju – esu bardas, kai būgniju – būgnininkas, kai dalinuosi ir, jei pavyksta pasidalinti patirtim ir tuo sudominti, tada ir pedagogas“, – apie save yra sakęs L. Švirinas, muziką vadinantis veidrodžiu, parodančiu emocinę žmogaus būklę. Dainų kūrėjo ir atlikėjo tikslas ‒ skatinti žmones pajausti muziką, apsigyventi joje, sumažinti atotrūkį nuo to, kas yra tikra.

Maloniai  kviečiame į koncertą ir būtinai pakvieskite savo mamas ir močiutes!

Bilietai jau prekyboje.

Daugiau info: http://www.tiketa.lt/LT/vilties_koncertas_18923

 

Similar Posts

Parašykite komentarą