Mokymai „Inžinerinio paketo įrangos praktinio panaudojimo galimybės“

 Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, kartu su partneriais – Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka ir projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ organizatoriais, š. m. birželio 16-17 d. ir 21-22 d. vykdė mokymus Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams tema „Inžinerinio paketo įrangos praktinio panaudojimo galimybės“. Mokymus vykdė VšĮ „LISPA“, laikantis visų saugumo reikalavimų.

Mokymuose dalyvavo bibliotekininkai ne tik iš Klaipėdos ir Tauragės apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų teritorijos, bet ir iš kitų regionų bibliotekų – Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos, Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos, Plungės raj. sav. viešosios bibliotekos.

Buvo mokomasi dirbti su 3D spausdintuvais „Zortax M200“, robotikos konstruktoriais, susipažįstama su SolidWorks, TinkerCad, InkScape, Sculptris, Fishertechnik Profi Mechanic and Static2 programine įranga. Dalyviai susipažino su įrangos, mokomųjų filmukų, instrukcijų pristatymu ir, tikimasi, pritaikys šias žinias savo darbinėje veikloje.

Daiva Stasaitienė

Vyr. metodininkė

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka

El. p. d.stasaitiene@klavb.lt

Similar Posts

Parašykite komentarą