Nauja erdvė Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje

dsc08339Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje organizuojami įvairiausi renginiai, knygų pristatymai, susitikimai su autoriais, dirbtuvėlės, pasakų skaitymo popietės, knygų klubo „Pelėdžiukai“ veikla. Tai vieta, kurioje vaikai leidžia laiką po pamokų, bendrauja ir vis labiau susipažįsta su pasauliu.

Gausėjantis užsukančių į biblioteką vaikų skaičius ir didėjantis knygų klubo iniciatyvumas parodė, jog Vaikų literatūros sektoriuje esanti erdvė per maža vykdyti efektyvią veiklą. Todėl buvo nuspręsta įkurti atskirą laisvalaikio erdvę vaikams.

dsc083302017 m. sausio 11 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje vyko naujos erdvės vaikams atidarymas. Simbolinę juostelę perkirpo Vaikų literatūros sektoriaus vedėja Danutė Žiobakienė ir atidarymo šventės organizatorius, Knygų klubo „Pelėdžiukai“ vadovas Sidas Čepelevas. Atidarymo šventę organizavo patys vaikai: buvo išdalinta plati renginio programa, kurios metu bendraamžiams buvo pasiūlyta pasiklausyti pasakos, stebėti lėlių spektaklį, o vėliau maloniai pabendrauti ir pasidalinti ateities idėjomis prie puodelio arbatos.

Tikime, tai bus miela ir mėgstama skaitymo, atradimų ir žaidimų erdvė, kurioje vaikai praleis turiningą laiką.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui