NBA turnyras Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje

dsc08424Jaukų žiemos vakarą Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje jaunimui skirtoje erdvėje „Savas kampas“ vyko NBA 2K17 turnyras, į kurį susirinko krepšinio entuziastai ir sirgaliai. Pilna erdvė jaunimo stebėjo NBA varžybas, kuriose dalyvavo 7 vaikinai ir 1 mergina. Pasiekus finišą ir susumavus rezultatus buvo paskelbti nugalėtojai: I-ąją vietą iškovojo Mantas Venckus, II-ąją – Germantas Daukša, III-ąją – Lukas Nesterenko. NBA 2K17 turnyro prizininkai buvo apdovanoti sporto klubo „Startas“ ir Viešosios bibliotekos įsteigtais prizais. Žaidimo metu netilo sirgalių balsai ir dalyvių džiaugsmo šūksniai.

NBA 2K17 – vienas geriausių krepšinio simuliatorių dominuojančių sporto žaidimų rinkoje. Žaidime visas dėmesys skiriamas pačioms talentingiausioms esančioms ir kylančioms krepšinio žvaigždėms. Ant žaidimo viršelio puikuojasi Indiana Pacers puolėjas Paul George. Paul George leidėjai pasirinko ne šiaip sau, o būtent dėl to, kad šis žaidėjas užaugo dievindamas ir siekdamas tapti tokiu pat geru žaidėju kaip Kobe Bryant. Šis žaidimas įtraukia įvairaus amžiaus žmones, nes skirtumo tarp tikro ir Xbox žaidimo beveik nebėra.

Vasario 3 d. vyks FIFA turnyras jaunimui. Tiek NBA 2K17, tiek FIFA žaidimas sparčiai populiarėja ir tarp suaugusiųjų, tad planuojama ateityje pakviesti pasivaržyti ir linksmai praleisti laiką ir suaugusiuosius.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui