Nemokami apželdinimo pagrindai Kretingos bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdydama projektą „Mobili biblioteka į Jūsų sodybas“ kviečia visus gamtos mylėtojus, puoselėtojus į teorinį-praktinį užsiėmimą „Mano sodo dizainas“, kurie vyks Viešojoje bibliotekoje ir filialuose – Salantų m., Darbėnų, Kūlupėnų, Jokūbavo, Vydmantų. Projekto „Mobili biblioteka į Jūsų sodybas“ metu, želdinių dizaino specialistė – Inga Aničienė mokys pagrindinių sodybos dizaino principų ir pasidalins patirtimi bei praktiniais patarimais sodybos priežiūros klausimais. Viešojoje bibliotekoje ir filialuose bus paruoštos  mobilios bibliotekėlės, kuriose bus pateikti fonduose komplektuojami leidiniai apie želdynų stilistiką, augalų įvairovę, pritaikymą aplinkoje ir sodo priežiūrą.

Pozityvus požiūris į gyvenimą labai daug priklauso nuo aplinkos. Juk gražus kiemas ir aplinka gerų emocijų šaltinis – dvasinio, kūrybinio, estetinio žmogaus santykio su gamta rezultatas.

Šiuo projektu siekiama didinti informacijos prieinamumą Kretingos kaimiškųjų bendruomenių nariams, organizuojant poreikius atitinkančius mokymus, aktyvinti jų dalyvavimą Kretingos bibliotekos bei bendruomenių veikloje.

Projektą finansuoja: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui

Similar Posts

Parašykite komentarą