Nuotolinis Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis

2021 m. kovo 9 d.  vyko nuotolinis Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis. Jame dalyvavo LR Kultūros ministerijos Atminties institucijų politikos grupės patarėja Gražina Lamanauskienė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos atstovai, Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų vadovai bei mokyklų bibliotekininkų atstovė Inga Leonavičienė.

Posėdžio metu Kultūros ministerijos atstovė G. Lamanauskienė supažindino su bibliotekų veiklos aktualijomis. Vyr. metodininkė Rasa Milerienė pristatė KLAVB ir Klaipėdos regiono bibliotekų 2020 m. bendradarbiavimo ataskaitą. Vyr. metodininkė Algina Vainilavičienė apžvelgė 2021 m. planuojamas projektines veiklas. Svečio teisėmis posėdyje dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Ekaterina Prakapenė ir vyr. bibliotekininkė Agnė Pranckutė, kurios pristatė universalią edukacinę programą „Sensoriniai skaitymai“, kuri pritaikyta specialiųjų poreikių turintiems asmenims.