Nuotolinis Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis

2020 m. gruodžio 17 d. vyko nuotolinis Klaipėdos regiono bibliotekų tarybos posėdis. Jame dalyvavo LR Kultūros ministerijos Atminties institucijų politikos grupės patarėja Gražina Lamanauskienė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos atstovai bei Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų vadovai.  Posėdžio metu išrinkta naujos sudėties Klaipėdos regiono bibliotekų taryba 2021-2024 m., pristatytas Klaipėdos regiono bibliotekų viešinimo video, aptartos viešųjų bibliotekų veiklos probleminės sritys. Taip pat į posėdį buvo pakviestas verslo konsultantas, psichoterapiautas Laurynas Narbutas, kuris skaitė pranešimą tema „Lyderystė krizinių situacijų metu“.

Nuotolinio posėdžio metu pasveikinti Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė ir Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys, kuriems Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas įteikė padėkos raštus. Pasibaigus karantinui, KLAVB atstovai padėkas direktoriams įteiks gyvai.

Rasa Milerienė

Vyriausioji metodininkė