Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai

Bendra nuotrauka

2019 m. birželio 18 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklas.

Mokymus vedė Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Martynas Senkus. Mokymo metu lektorius supažindino su bendruomenių ir jos narių skaitmeniniais poreikiais ir mokymosi galimybėmis, pristatė skaitmeninių lyderių ir konsultantų vaidmenį vietos bendruomenėse bei Viešosiose bibliotekose.

Renginio metu dalyviai dirbo grupelėmis, atliko užduotis bei dalinosi patirtimi siekdami ugdyti efektyvią, saugią ir atsakingą bendruomenę.

Asta Andrulienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos