Palangos V. Jurgučio mokyklos mokinių kultūros diena bibliotekoje

auditorija

Balandžio 17 dieną Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Palangos V. Jurgučio mokyklos mokinių kūrybinių darbų parodos atidarymas ir literatūriniai skaitymai „Atrandu save knygų pasaulyje“. Kultūros dienai skirto renginio idėjos sumanytoja ir organizatorė Alma Pronckūnienė kvietė klases ir jų auklėtojas pasiklausyti lietuvių autorių kūrinių. Iš viso renginyje apsilankė šešios klasės.

Kultūros dienos programą pradėjo Palangos „Vėtrungės“ šokėjos (vadovė Birutė Gikarienė). Vėliau scenoje pasirodė 8-os klasės mokinys Lukas Pocius, kuris deklamavo Palangos viešosios bibliotekos kraštotyros skyriaus darbuotojos, rašytojos Dainoros Kaniavienės tekstą „Škotiški saldainiai“.  Šios autorės tekstų renginio metu skambėjo ir daugiau: „Jūros kero pagauti“, „Bangų paslaptys“, „Nojaus saldainiai“. Pati Dainora Kaniavienė dalijosi savo įspūdžiais apie literatūrą, papasakojo, kodėl pasirinko rašymo kelią, dėkojo skaitovams už geras emocijas ir visai kitomis spalvomis bei emocijomis išreikštus kūrinius. Renginio programoje taip pat pasirodė Domantas Vaitkus, Amelija Butenytė, Juozas Korsakas, Vakaris Skritulskas. Po visų pasirodymų organizatoriai ir dalyviai dalinosi įspūdžiais ir įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Dėkojame talentingiems mokiniams ir mokytojoms: Almai Pronckūnienei, Birutei Gikarienei, Ramunei Grikštaitei ir Eglei Survilaitei už literatūros ir skaitymo skatinimą ir linkime kūrybinės sėkmės ir neišsemiamų idėjų.

Renginio akimirkas galite peržiūrėti nuotraukų galerijoje.

Palangos miesto savivaldybės informacija