Palangos viešojoje bibliotekoje atidaryta Deno Petrušev autorinė paroda „Vaikystė“

Nuo balandžio 7 dienos Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje eksponuojama pirmoji autorinė klaipėdiečio Deno Petrušev paroda „Vaikystė“.

Denas Petrušev – aštuoniolikmetis abiturientas Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje, šiuo metu jau įstojęs į universitetą Anglijoje, kur studijuos iliustracijos kursą. Autorius apie save pasakoja: „Piešiu nuo pat vaikystės, visada tūrėjau labai plačią vaizduotę ir polinkį i meną. Vaikystėje norėjau būti architektu, tačiau prieš kelis metus gerb. dailės mokytoja Rima Baukaitė pastūmėjo mane iliustracijos kryptimi ir dėl to aš esu labai dėkingas, nes dabar neįsivaizduoju savęs braižant brėžinius ir atliekant architekto darbus. Labai mėgstu kurti savus personažus, stengiuosi kuo mažiau piešti tai, ką jau esu kažkur matęs, bandau sukurti vis kažką naujo. Man patinka naudoti įvairias priemones ir technikas, tai galima aiškiai matyti ir šioje parodoje. Dailė man viskas – hobis, darbas, malonumas, savęs realizavimas, o be jos aš niekas.“

Maloniai kviečiame visus apsilankyti Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir gyvai išvysti parodą „Vaikystė“.