Paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vaikų grupė

Birželio 3 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko žaidybinis vidudienis „Vaikystės žydinčios pievos“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Renginyje svečiavosi Pagėgių savivaldybės Pagėgių lopšelio-darželio „Bitučių“ ir „Peledžiukų“ grupių ugdytiniai, lydimi auklėtojų Renatos Kudirkienės, Dainos Chockevičienės ir Gitanos Jonikienės.

Žaidybinio vidudienio metu mažieji gudruoliai lavino vaizduotę, minties aštrumą bei reakcijos greitumą spręsdami linksmuosius galvosūkius ir žaisdami įvairius lavinamuosius žaidimus. Dėliojo spalvotas medines,  įvairiais personažai išdabintas dėliones, taipogi dėliojo dėliones su Pagėgių krašto atvaizdais, gamtos peizažais, statė kaladėlių bokštus, narpliojo galvosūkius bei piešė įvairius piešinukus. Norintieji galėjo pažaisti su išmaniajame ekrane įdiegtais žaidimais, savo jėgas bei sumanumą išbandyti renkant interaktyvias dėliones su įvairiausias atvaizdais.

Susipažinę su Vaikų literatūros skyriaus žaisloteka ir vaikiškomis knygelėmis vaikai pavaišinti saldainiais.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos