Paskaita apie vaikų globos galimybes

Spalio 3 d., 17 val., Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Palangos miesto socialinių paslaugų centro darbuotojų paskaita tiems, kurie svarsto, kad galbūt jų namuose atsirastų vietos vaikui, kuriam reikalinga pagalba.

Per paskaitą klausytojai supažindinti su įvairiomis galimomis rūpybos formomis: laikinąją globa, nuolatine globa, budinčio globėjo funkcija, įvaikinimu. Papasakoti skirtumai tarp šių globos (rūpybos) rūšių, atskleisti reikalingi žingsniai, norintiems tapti globėjais ar įsivaikinti. Taip pat išsamiai papasakota, kas negali tapti globėju ar įvaikintoju. Palangos miesto socialinių paslaugų centro Globos centro lektorės kvietė susipažinti su pagrindine informacija  apie globą, įvaikinimą ir kitas galimybes padėti vaikams.

Tai visoje Lietuvoje vykstančios socialinės akcijos „Vaiko globa – neįkainojama dovana“ dalis. Akcijos globėja – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Dainora Kaniavienė

Palangos viešosios bibliotekos