Penktasis kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras

Kalėdinio R. Granausko šachmatų turnyro dalyviai_2019 (1)

Keletą metų iš eilės Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje kartu su Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru organizuojamas Kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras, kuris sukviečia dalyvius iš viso rajono. Tęsiant šią gražią tradiciją, š. m. gruodžio 13 d. bibliotekos skaitykloje jau penktą kartą vyko Kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras. Varžybose dalyvavo 10 šachmatininkų iš Šačių ir Skuodo. Jauniausias šio turnyro dalyvis – Augustas Mažrimas. Varžybos buvo vykdomos šveicariška sistema, 9 ratai. Laiko kontrolė – 15 min.

Geriausiai asmeninėse šachmatų varžybose sekėsi Pauliui Jonušui iš Šačių, kuris surinkęs 8 taškus tapo šio Kalėdinio R. Granausko turnyro nugalėtoju. Antroje vietoje liko – Henrikas Kungys, surinkęs 7,5 taško ir trečioje –Juozas Bertašauskis, surinkęs 7 taškus. Turnyro prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o kitiems dalyviams teko padėkos raštai ir dovanėlės.

Nuoširdžiai dėkojame Linui Mitkui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu, Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro vadovui Antanui Donėlai už pagalbą organizuojant šį turnyrą.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija