Prieškalėdinė popietė su 2020-ųjų metų vaikų knygų penketuku

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius gražiausias metų šventes pasitinka su 2020-ųjų metų vaikų knygų penketuku. 2020 m. gruodžio 4 d. pristatėme Selemono Paltanavičiaus knygą „Sniego žmogelių žiema“ ir Neringos Vaitkutės „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“.

Pristatant knygeles pasipuošėm šių knygų herojų kaukėmis. Tądien pas mus atvyko Kalėdų senelis, kuris įžiebė kalėdinę eglę. Eglutės įžiebimo šventę vaikai stebėjo tiesiogiai bibliotekos „Facebook“ paskyroje. Įrašą galite pamatyti paspaudę šią nuorodą: https://www.facebook.com/granauskobiblioteka/videos/860405788097245

Beje, Kalėdų senelis aplankė su pilnu maišu dovanų. Tai yra knyga-staigmena vaikams. Užsirašę knygelę skaitytojai tik namie sužino ką jie skaitys.

Taigi, laukiame vaikų su šventine nuotaika ir siurprizais. Linkime dar daugiau naujų atradimų, potyrių ir paprasto vaikiško džiaugsmo, kuris nudžiugina širdį ir užpildo dienas stebuklais.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija.