BAIGTAS įgyvendinti PROJEKTAS „MOKYKLŲ BIBLIOTEKININKŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS – 2020“

Baigtos įgyvendinti Lietuvos kultūros tarybos finansuoto projekto „Mokyklų bibliotekininkų kompetencijų ugdymas – 2020“ veiklos.

Projekto tikslas – tobulinti mokyklų bibliotekininkų profesines žinias ir kompetencijas, siekiant užtikrinti kokybišką vaikų ir jaunimo aptarnavimą, skaitymo skatinimo organizavimą.

Atsižvelgiant į mokyklų bibliotekininkų kvalifikacijos poreikį buvo parengta mokymų programa, pagal kurią projekto įgyvendinimo laikotarpiu organizuota 10 kvalifikacijos kėlimo renginių. Dėl kilusios pandemijos buvo pakeistas dalies mokymų renginių formatas: vietoj auditorinių mokymų rengti nuotoliniai. Jie buvo organizuojami pasitelkiant komunikacines priemones: Microsoft Teams ir Zoom  platformas. Mokymų metu tobulintos bendrosios, specialiosios ir profesinės mokyklų bibliotekininkų kompetencijos. Organizuotuose mokymuose sulaukta 258 dalyvių, juose kvalifikaciją tobulino 150 mokyklų bibliotekininkų.

Rasa Milerienė

Vyriausioji metodininkė