Projektas „Mokyklų bibliotekininkų kompetencijų ugdymas“

Mokymai

Projekto tikslas –tobulinti mokyklų bibliotekininkų profesines žinias ir kompetencijas siekiant užtikrinti kokybiškų socialiai jautrios grupės (vaikų ir jaunimo) aptarnavimą,skaitymo skatinimą.

Projekto trukmė: 2018 balandžio 1 d. – 2018 gruodžio 1 d.

Projekto vadovė: vyr. metodininkė Rasa Milerienė

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Trumpas projekto pristatymas: Įgyvendinant projektą „Mokyklų bibliotekininkų kompetencijų ugdymas“ buvo organizuoti 5 mokymai įvairiomis temomis. Mokymų dalyviai  atnaujino profesines žinias  ir pagerino kompetencijas,būtinas užtikrinant kokybišką vaikų ir jaunimo aptarnavimą. Mokyklų bibliotekininkai  domėjosi projektų rašymo klausimais, sėmėsi kūrybiškumo, paslaugų viešinimo idėjų, susipažino su Lietuvos ir užsienio šalių skaitymo skatinimo iniciatyvomis, gerino bendravimo su vaikais įgūdžius. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu kvalifikaciją tobulino 108 mokyklų bibliotekininkai.