Projektas „Rašytojai ir jaunieji iliustruotojai bibliotekoje“ Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Įsibėgėjo smagaus ir kūrybingo projekto „Rašytojai ir jaunieji iliustruotojai bibliotekoje“ veiklos. Jau įvyko susitikimai su rašytoju, gamtininku, fotografu Selemonu Paltanavičiumi, rašytoju Tomu Dirgėla ir aktoriumi Giedriumi Arbačiausku.

Birželio 4 d. startavo lauko dailės dirbtuvės – Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai pradėjo tapyti bibliotekos automobilių aikštelės sieną. Septynias dienas 22 mokiniai bei jų mokytojos Inesa Bosaitė ir Lina Rušienė tapė Selemono Paltanavičiaus knygų veikėjus.  Pamažu ant sienos apsigyveno velniukas ir vieversiukas, lapinas, ežiukas, gandras ir kiti skaitytojų pamėgti personažai.

Ši ekspozicija po atviru dangumi jau tapo traukos vieta – piešinių apžiūrėti ateina miestelėnai, o jaunimas smagiai fotografuojasi prie bibliotekos kiemą atgaivinusios sienos.

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba, Jurbarko rajono savivaldybė, DK statyba

Jurbarko rajono savivaldybės

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Aldutė Masaitytė